SOHBETE GİRİŞ

Connect to Chat

Sohbet ve Chat Odaları

Birçok Sohbet Sitesini İçinde Barındıran, Birden Fazla İnsanlarla Tanışmanızı Sağlayan, İsterseniz Arkadaşlarınızla, İsterseniz Yeni Arkadaş Edinebileceğiniz Bir Sohbet Platformudur.

Play Store

Android Uygulama

Apple Store

İos Uygulama

Türkce mIRC

Bilgisayarınız için

Radyo Dinle

Canlı Yayın

admin Nisan 14 2024
Sohbet Odalari

Sohbet Odalari

Herkeste olacak da ben de olmayacak he, sohbet elbette bizim işimiz. Yazıya niye böyle başladım; kıskançlık duygusu mu? değil. Yaptığım araştırmalar da bu başlıkla 1.sıraya çıkmak da zor, peki neden yazıyorum?

  1. Sunucumuz bütün özellikleri ile Sohbetdesin bir sohbet ortamı olarak tanınmaktadır.
  2. Kaliteli insanların güncel konuları konuştuğu yüksek trajlı bir mekandır.
  3. Her daim seviye, her daim düzgün lisan ile muhabbet sitemizin olmazsa olmazıdır.
  4. Bay ve bayan arkadaşlıkları %100 seviyeli bir ortamda gerçekleşmektedir. Kırıcı şakalar, gereksiz imalar ile Sohbet chat ortamında gerilim olmaz.
  5. Güvenilir, gelişmiş sohbet uygulamaları ile endişesiz chat yapma imkanı.

İnternet ortamında vakit geçirmek isteyen bay bayan  sohbetdesin dostlara sitemizin varlığından bahsetmek en doğal hakkımız. Siteye giriş yapmanız için ideal sebepler bunlarla da bitmiyor, bitmeyecek de. SohbetDesin.NET Sanalın yükselen yıldızı olarak size en yakın şehirden arkadaşlık imkanı sunuyor. Örneğin #iStanbuL sohbet kanalı tüm Karadeniz bölgesini kapsayan global odalarımızdan birisidir. Buna ilaveten Ege bölgesini buluşturan #İzmir sohbet gibi diğer bölgesel kanallarımız mevcuttur. Yurt dışından ideal bir mekan arayışında bulunan dostlar için ise #Almanya sohbet kanalı sunucumuzun global odalarından birisidir.

Biz en iyisiyiz deme hakkım var, rakip siteleri karalamadan, hakaret etmeden de tanıtım yazıları yazmak mümkün. Bunu neden belirtmek istedim; ara sıra bakıyorum bizim site için olmasa da diğer sunucular arasındaki rekabet dolayısıyla birbirlerine hakarete varan imalar ile tanıtım yazısı yazıyorlar. Karşıyız, başkalarının ne yaptığı değil, bizim ne yaptığımız önemli. İdeal yani, olumlu şeyler yapmak istiyorsak oluşturduğumuz sohbet ortamı sivil hayata uygun olmalıdır. Sanal diye olmadık rumuzlar ile giriş yapıp muhabbeti müstehcenliğe götürmenin bir alemi yok.

Sohbet Yapmak İçin İdeal Arama Terimleri

Çok fazla bir tercih yapma şansınız yok, ideal kelimesi mutlaka içinde geçmektedir. İşin aslı ideal sohbet,  com ve net uzantıları olan bir alan adı. Bu alan adlarına yönelik siteler de şu anda sanal alemde aktif olarak hizmet veriyor. Ama yine de ben sizlere yüksek trajlı araması olan keywordleri vermek istiyorum.

Bu arama terimlerinin sonuna com, net uzantısı olanlarda aşağı yukarı aynı oranlara tekamül ediyor. Hepsini toplasanız bile sayısal veri olarak çok az bir karşılığa denk gelmektedir.

Üye Olmadan Sohbetdesin Bağlanmalısınız

Sitemizde üye olmak  gibi bir zorunluluk yok, sohbete gir tuşuna basar ve muhabbete katılabilirsiniz. Görüntülü ya da sesli sitelerde geçerli olan  üyelik sistemi yazışmalı sitelerde olmaz. İdeal olanı da budur, para kazanma gibi bir düşüncemiz yok bizim. O işler daha çok Tinder gibi farklı versiyonlar ve amaçlar için açılan sitelerde mevcuttur. Üyelik, aidat, ücret, para adına ne derlerse desinler bu platformda geçerli olmayan ugulamalardır. Biz ideal bir arkadaşlık sohbet imkanı sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bu oluşumu 1 yıldır itina ile sürdürmeyi başardık devam da edeceğiz.

Zaten insanlar Facebook, twitter gibi sitelerde üye olmak zorunda bırakılıyor, burada neden olsun ki? Rahatça şakalaşıp geyik yapabilecekleri bu ve buna benzer mekanlar üyeliksiz olarak hizmet vermektedir.

Mobil olarak da ideal giriş sistemlerimiz mevcuttur, cep telefonları ile rahat giriş imkanları vardır. Web ana sayfamızdan  dilediğiniz sohbet apleti vasıtasıyla Mobil giriş seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Etiket bulunamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir